نشست های انتقال تجربه

کمیسیون ارتباطات کانون کارآفرینی استان تهران پس از تجربه برگزاری موفقیت آمیز ۳ نشست تخصصی در زمستان سال ۱۴۰۱،  از اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برگزاری نشست‌های انتقال تجربه را در برنامه کار خود قرار داده است. هدف از برگزاری این نشست‌ها بیان تجربیات زیسته و درس‌آموخته‌های کارآفرینان پیشکسوت و جوان شامل موفقیت‌ها و شکست‌ها می‌باشد. اولین نشست انتقال تجربه در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار شد و این نشست با استقبال گسترده مخاطبان مواجه شد. در نتیجه تصمیم به تداوم برگزاری این نشست ها به صورت ماهیانه گرفته شد.
در انتخاب سخنرانان از تمامی ارتباطات و منابع در دسترس نظیر اعضای کانون،‌ اعضای تشکل های اقتصادی و مدیران و رهبران شرکت‌ها بدون محدودیت استفاده می‌شود. برای مخاطبان مدعو نیز هیچ محدویتی تعیین نشده است و اعلانات مربوطه از تمامی مجاری اطلاع رسانی و شبکه های مجازی منتشر و از متقاضیان ثبت نام می‌شود. این نشست ها معمولاً در محل سالن امین الضرب در محل سازمان شماره ۳ اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود و استفاده از امکانات و تسهیلات اتاق بازرگانی عامل مهمی در موفقیت این نشست‌ها بوده است.
از نشست‌ها عکس و فیلم ویدیویی تهیه می‌شود و بلافاصله بعد از برگزاری، گزارش تصویری و ویدیویی مربوطه از طریق کانال‌های اطلاع رسانی کانون شامل وبسایت، آپارات، اینستاگرم، لینکداین و سایر شبکه‌های مجازی منتشر می‌شود. در طول برگزاری نشست‌ها همکاری خوبی با رسانه کارافرین نیوز شکل گرفته است و از طریق این خبرگزاری گزارش‌های خبری قابل توجهی از نشست‌ها تهیه و منتشر شده است. همچنین برای پیاده سازی مطالب و مستندسازی این نشست‌ها اقدام شده و در نظر است به زودی گزارش‌های خبری مربوطه به صورت ماهنامه و فصلنامه الکترونیک و چاپی تهیه و در اختیار ذینفعان و علاقمندان قرار گیرد.
در ادامه پوستر و لینک گزارش‌های خبری نشست های برگزار شده تاکنون ارایه می‌شود.

اولین نشست انتقال تجربه با عنوان «چهار کارآفرین؛ چهار تجربه» ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

گزارش خبری اولین نشست انتقال تجربه

 

دومین نشست انتقال تجربه با عنوان «سه کارافرین؛ سه تجربه» ۱۰ خرداتد ۱۴۰۲

گزارش خبری نشست انتقال تجربه شماره ۲

سومین نشست انتقال تجربه با عنوان «چهار کارافرین؛ چهار تجربه» ۱۴ تیر ۱۴۰۲

گزارش خبری برگزاری نشست انتقال تجربه شماره ۳

 چهارمین نشست انتقال تجربه با عنوان «انتقال تجربه کارآفرینان اجتماعی» ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

گزارش خبری برگزاری نشست انتقال تجربه شماره ۴

پنجمین نشست انتقال تجربه با عنوان «چهار کارآفرین؛ چهار تجربه» ۶ سهریور ۱۴۰۲

گزارش خبری برگزاری نشست انتقال تجربه شماره ۵

ششمین نشست انتقال تجربه با عنوان «چهار کارآفرین؛ چهار تجربه» ۲۶ مهر ۱۴۰۲

 

 

هفتمین نشست انتقال تجربه «تجربیات موفق صادراتی» ۲۴ آبان ۱۴۰۲

 

 

هشتمین نشست انتقال تجربه باعنوان چهارکارآقرین؛‌ چهارتجربه» ۲۷آذر۱۴۰۲

 

نهمین نشست انتقال تجربه با عنوان « چهار کارآفرذین؛ چهار تجربه» ۲۰ دی ماه ۱۴۰۲

 

اطلاعات تماس
تهران- خیابان میرزای شیرازی- خیابان میرزا حسنی- پلاک ۱۸- ساختمان شماره ۳ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران (خانه تشکل‌ها) طبقه سوم- واحد ۳۱۳
کانون کارآفرینی استان تهران
کانون کارآفرینی استان تهران به عنوان یک تشکل در زیرمجموعه مدیریت امور تشکل‌ها و مسئولیت اجتماعی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران تشکیل شده است.