نشست های انتقال تجربه

کمیسیون ارتباطات کانون کارآفرینی استان تهران پس از تجربه برگزاری موفقیت آمیز ۳ نشست تخصصی در زمستان سال ۱۴۰۱،  از اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برگزاری نشست‌های انتقال تجربه را در برنامه کار خود قرار داده است. هدف از برگزاری این نشست‌ها بیان تجربیات زیسته و درس‌آموخته‌های کارآفرینان پیشکسوت و جوان شامل موفقیت‌ها و شکست‌ها می‌باشد. اولین نشست انتقال تجربه در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار شد و این نشست با استقبال گسترده مخاطبان مواجه شد. در نتیجه تصمیم به تداوم برگزاری این نشست ها به صورت ماهیانه گرفته شد.
در انتخاب سخنرانان از تمامی ارتباطات و منابع در دسترس نظیر اعضای کانون،‌ اعضای تشکل های اقتصادی و مدیران و رهبران شرکت‌ها بدون محدودیت استفاده می‌شود. برای مخاطبان مدعو نیز هیچ محدویتی تعیین نشده است و اعلانات مربوطه از تمامی مجاری اطلاع رسانی و شبکه های مجازی منتشر و از متقاضیان ثبت نام می‌شود. این نشست ها معمولاً در محل سالن امین الضرب در محل سازمان شماره ۳ اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود و استفاده از امکانات و تسهیلات اتاق بازرگانی عامل مهمی در موفقیت این نشست‌ها بوده است.
از نشست‌ها عکس و فیلم ویدیویی تهیه می‌شود و بلافاصله بعد از برگزاری، گزارش تصویری و ویدیویی مربوطه از طریق کانال‌های اطلاع رسانی کانون شامل وبسایت، آپارات، اینستاگرم، لینکداین و سایر شبکه‌های مجازی منتشر می‌شود. در طول برگزاری نشست‌ها همکاری خوبی با رسانه کارافرین نیوز شکل گرفته است و از طریق این خبرگزاری گزارش‌های خبری قابل توجهی از نشست‌ها تهیه و منتشر شده است. همچنین برای پیاده سازی مطالب و مستندسازی این نشست‌ها اقدام شده و در نظر است به زودی گزارش‌های خبری مربوطه به صورت ماهنامه و فصلنامه الکترونیک و چاپی تهیه و در اختیار ذینفعان و علاقمندان قرار گیرد.
در ادامه پوستر و لینک گزارش‌های خبری نشست های برگزار شده تاکنون ارایه می‌شود.

گزارش خبری نشست تخصصی شماره ۱

گزارش خبری نشست انتقال تجربه شماره ۲

گزارش خبری برگزاری نشست انتقال تجربه شماره ۳

گزارش خبری برگزاری نشست انتقال تجربه شماره ۴

گزارش خبری برگزاری نشست انتقال تجربه شماره ۵

اطلاعات تماس
تهران- خیابان میرزای شیرازی- خیابان میرزا حسنی- پلاک ۱۸- ساختمان شماره ۳ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران (خانه تشکل‌ها) طبقه سوم- واحد ۳۱۳
کانون کارآفرینی استان تهران
کانون کارآفرینی استان تهران به عنوان یک تشکل در زیرمجموعه مدیریت امور تشکل‌ها و مسئولیت اجتماعی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران تشکیل شده است.