کد خبر: ۱۳۱۴ تاریخ انتشار : ۱۹-۰۱-۱۴۰۱ - ۱۰:۱۶ 546

امکان عضویت فعالان اقتصادی سایر استان‌ها در کانون کارآفرینی استان تهران فراهم شد

از این پس بنگاه‌های اقتصادی عضو اتاق بازرگانی سایر استان‌های کشور می‌توانند متقاضی عضویت در کانون کارآفرینی استان تهران شوند و مانع مقرراتی اینکار برداشته شد.

یکی از شرایط لازم برای عضویت بنگاه های اقتصای در کانون کارآفرینی استان تهران داشتن کارت عضویت و یا کارت بازرگانی از اتاق بازرگانی استان تهران بود. این محدودیت اخیراً برداشته شده و از این پس فعالان اقتصادی سایر استان ها در صورتیکه عضو اتاق بازرگانی استان خود باشند می‌توانند متقاضی عضویت در کانون کارآفرینی استان تهران شوند.

طبق مصوبه مورخه ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ هیأت رئیسه اتاق بازرگانی ایران که طی نامه شماره ۱۴/۱۱۷۳۳/ص مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ اتاق ایران به اتاق های بازرگای عموم استان ابلاغ شده، از این پس فعالان اقتصادی استان‌هایی که امکانات تشکیل تشکل تخصصی استانی در یک حوزه خاص را ندارند می‌توانند در تشکل‌های مربوطه در سایر استان‌ها حضور پیدا کنند و به عضویت آن درآیند. برای مشاهده ابلاغیه فوق اینجا را کلیک کنید.

گفتنی است در هنگام تشکیل کانون کارآفرینی استان تهران تعدادی از اعضای شبکه مدیران کارآفرین که عضو اتاق بازرگانی سایر استان های کشور بودند برای عضویت در کانون با مانع مواجه بودند که هم اکنون با توجه به صدور ابلاغیه فوق این مانع برطرف شده است.

لینک کوتاه :
به اشتراک بگذارید:
اطلاعات تماس
تهران- خیابان میرزای شیرازی- خیابان میرزا حسنی- پلاک ۱۸- ساختمان شماره ۳ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران (خانه تشکل‌ها) طبقه سوم- واحد ۳۱۳
کانون کارآفرینی استان تهران
کانون کارآفرینی استان تهران به عنوان یک تشکل در زیرمجموعه مدیریت امور تشکل‌ها و مسئولیت اجتماعی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران تشکیل شده است.