کد خبر: ۲۱۳۷ تاریخ انتشار : ۳۰-۰۵-۱۴۰۱ - ۸:۱۸ 2,130
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید خبر داد:

ایجاد ۷۰ هزار شغل با پرداخت ۳۴۵۰ میلیارد تومان تسهیلات

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: از ابتدای سال جاری تا گنون با پرداخت سه هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان تسهیلات بیش از ۷۰ هزار شغل به صورت مستقیم و غیرمستقیم ایجاد شده است.

به گزارش واحد اطلاع رسانی کانون ،نعمت‌الله رضایی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون سه هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده که این امر منجر به ایجاد ۷۰ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم شده است.
وی افزود: این اشتغال با ارائه تسهیلات ارزان قیمت در بخش‌های مختلف خدمات، کشاورزی و صنعتی بوده است.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: این صندوق امسال برای ۱۰۰ هزار طرح باید تسهیلات پرداخت کند تا شاهد رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال باشیم و از بین ۱۰۰ هزار طرح از ابتدای امسال تا کنون به ۲۳ هزار و ۵۰۰ طرح تسهیلات پرداخت کرده‌ایم.
رضایی با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم در محرومیت‌زدایی گفت: برنامه‌ریزی شده که امسال از ۱۰ هزار صندوق خرد و محلی با رویکرد اشتغال‌زایی و رفع موانع تولید حمایت کنیم. اکنون نزدیک به پنج هزار صندوق خرد محلی با کارکرد قرض الحسنه در روستا و مناطق محروم کشور فعال شده است.
وی خاطرنشان کرد: این اقدامات به توسعه اقتصادی در روستاها و مناطق محروم کمک می‌کند.

لینک کوتاه :
به اشتراک بگذارید:
اطلاعات تماس
تهران- خیابان میرزای شیرازی- خیابان میرزا حسنی- پلاک ۱۸- ساختمان شماره ۳ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران (خانه تشکل‌ها) طبقه سوم- واحد ۳۱۳
کانون کارآفرینی استان تهران
کانون کارآفرینی استان تهران به عنوان یک تشکل در زیرمجموعه مدیریت امور تشکل‌ها و مسئولیت اجتماعی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران تشکیل شده است.