کد خبر: ۲۹۱۸ تاریخ انتشار : ۰۴-۰۲-۱۴۰۲ - ۱۴:۱۵ 571

فراخوان حضور در اولین نشست انتقال تجربه کانون کارآفرینی استان تهران ۱۳ اردیبهشت ماه

اولین نشست انتقال تجربه کانون کارافرینی استان تهران با عنوان: «چهار کارافرین؛ چهار تجربه» روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت با حضور ۴ سخنران و سخنرانی افتتاحیه جناب آقای بهروز فروتن کارآفرین منتخب کشور از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ صبح برگزار می شود. حضور عموم علاقمدان در این نشست آزاد است.

 

در پی برگزاری موفقیت آمیز سلسله نشست های تخصصی در سال گذشته، از آغاز امسال علاوه بر نشست های مذکور، نوع دیگری از نشست با عنوان انتقال تجربه در برنامه کار کانون کارآفرینی قرار گرفته است. این نشست ها به صورت ماهیانه برگزار می‌شود و در آنها کارآفرینان و سایر صاحبنظران به بیان تجریبات ارزشمند خود می‌پردازند. مخاطبیان این نشست عموم کارآفرینان، مدیران و کارشناسان سازمان‌ها،‌ دانشگاهیان و دانشجویان و سایر علاقمندان می‌باشند.
در این نشست که اولین نشست از این نوع می‌باشد چهار سخنران مدعو حضور خواهند داشت. همچنین جناب آقای بهروز فروتن کارآفرین نمونه کشور در افتتاحیه این نشست سخنرانی خواهند نمود.
زمانبندی نشست به قرار زیر است:
از ساعت ۸:۳۰ تا ۹:۰۰ پذیرش و پذیرایی
از ساعت ۹:۰۰ تا ۹:۱۵ سخنرانی افتتاحیه جناب آقای بهروز فروتن
از ساعت ۹:۱۵ تا ۱۰:۳۰ ارایه دو تجربه و پاسخ به سوالات
از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۰:۴۵ استراحت و پذیرایی
از ساعت ۱۰:۴۵ تا ۱۲ ارایه دو تجربه و پاسخ به سوالات
این نشست ضبط ویدیویی می‌شود و بعداً از طریق رسانه های کانون در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد.

لینک ثبت نام: https://evnd.co/7winB

لینک کوتاه :
به اشتراک بگذارید:
اطلاعات تماس
تهران- خیابان میرزای شیرازی- خیابان میرزا حسنی- پلاک ۱۸- ساختمان شماره ۳ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران (خانه تشکل‌ها) طبقه سوم- واحد ۳۱۳
کانون کارآفرینی استان تهران
کانون کارآفرینی استان تهران به عنوان یک تشکل در زیرمجموعه مدیریت امور تشکل‌ها و مسئولیت اجتماعی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران تشکیل شده است.